مهندسی صنایع

انجام پایان نامه مهندسی صنایع

مشاوره و آموزش پایان¬نامه و رساله مهندسی صنایع در مقطع ارشد و دکتری
رشته مهندسی صنایع، طیف گسترده‌ای از دانش‌ها و مهارت‌ها است که لازمه طراحی و بهبود فرآیندها در صنعت، مدیریت افراد و سایر امور مربوط به صنایع گوناگون هستند. عدم وجود مهندسین صنایع در هر صنعتی، می‌تواند باعث افت راندمان کاری و تحمیل شدن هزینه‌های زیادی به¬آن شود. گروه تحقیقاتی کتیب¬یار با به-کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان¬نامه و رساله مهندسی صنایع را با بالاترین کیفیت ارائه می¬دهد.
گرایش¬های رشته مهندسی صنایع
رشته مهندسی صنايع دارای گرایش¬های زیر است:
بهينه¬سازي سيستم¬ها (system optimization)
سیستم¬های سلامت (Health systems)
مديريت نوآوری و فناوری (Innovation and Technology Management)
درکی عمیق از معانی و شیوه¬های نوآوری و مدیریت فناوری و مهارت¬های کاربردی در زندگی واقعی به¬وسیله¬ی این رشته صورت می¬پذیرد. این رشته برنامه ریزی، طراحی، بهینه سازی، بهره برداری و کنترل محصولات تکنولوژیکی، فرآیندها و خدمات را نیز در بر می گیرد. کاربردهای این رشته در پژوهش و مهندسی در بخش¬های علمی و مهندسی در دانشگاه¬ها، موسسات تحقیقاتی عمومی و غیره و مدیریت تحقیقات می¬باشد.
سيستم¬های مالی (Financial systems)
لجستيك و زنجيره تأمين (Logistics and Supply Chain)
مديريت پروژه (Project management)
مهندسی مدیریت پروژه مجموعه ای است مهندسی - مدیریتی که برای مدیریت ، نظارت ، طراحی واجرای پروژه ها طرح ریزی شده است. کاربردهای این رشته را می¬توان در تجزیه و تحلیل نیازهای سازمانی، ارتقاء سیستم¬ها، ارزیابی هزینه، مزایا و خطرات یک پروژه جدید، تعیین نیازهای پرسنلی، برنامه ریزی و هدایت پروژه ها و مذاکره مشاهده کرد.
سيستمهاي كلان اقتصادی و اجتماعی (Macroeconomic and social systems)
آينده پژوهی (Futurology)
مديريت مهندسی (Engineering management)
این رشته مطالعه مهارت¬های مهندسی و کسب و کار مورد نیاز برای توسعه راه حل¬های ابتکارانه جهت رفع مشکلات پیچیدۀ تجاری را در دستور کار خود دارد. دارندگان این مدرک قادرند به¬عنوان مدیران مهندسی در زمینه¬های مختلف مشغول به¬کار شوند. این افراد می¬توانند به¬عنوان مدیر پروژه مهندسی، تحلیلگر ارشد، تحلیلگر اصلی سیستم و مدیریت مهندسی در ساخت و ساز کار کنند.
كيفيت و بهره وری (Quality and Productivity)
سيستم¬هاي كلان (Micro-systems)
درس¬های مربوط به¬رشته مهندسي صنايع
دروس مشترک در گرایش¬های مختلف مهندسی صنایع:
ریاضی، معادلات دیفرانسیل، برنامه¬نویسی، کامپیوتر، محاسبات عددی، فیزیک، شیمی عمومی، مبانی مهندسی برق، اقتصاد مهندسی، نقشه کشی صنعتی، استاتیک، مقاومت مصالح، علم مواد، اقتصاد عمومی، اصول حسابداری و هزینه¬یابی، ارزیابی کار و زمان، طرح ریزی واحدهای صنعتی، برنامه ریزی و کنترل تولید، موجودی¬ها، کنترل پروژه، کنترل کیفیت آماری، تحقیق در عملیات، روش¬های تولید، تئوری احتمالات کاربردهای آن، آمار مهندسی، آزمایشگاه اندازه¬گیری دقیق، کارگاه ماشین ابزار، کارگاه عمومی جوش، کارگاه ریخته¬گری.
دروس تخصصی گرایش تولید صنعتی:
زبان تخصصی، پروژه طراحی ایجاد صنایع، مهندسی فاکتورهای انسانی، برنامه¬ریزی تولید، برنامه ریزی و کنترل تولید و موجودی ها، کاربرد کامپیوتر در مهندسی صنایع، برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات، اصول مدیریت و تئوری سازمان، پروژه، کار آموزی.
دروس تخصصی گرایش برنامه¬ریزی و تحلیل سیستم¬ها:
زبان تخصصی، برنامه¬ریزی حمل و نقل، اصول شبیه سازی، تحلیل سیستم¬ها، کاربرد کامپیوتر در مهندسی صنایع، پروژه پایانی، اصول مدیریت و تئوری سازمان، کارآموزی، سیستم¬های اطلاعاتی و کنترل مدیریت.
دروس تخصصی گرایش تکنولوژی صنعتی:

ماشین¬های افزار، قید و بندها (جیک و فیکسچر)، طراحی قالب، کنترل عددی، مونتاژ مکانیکی، عملیات حرارتی، زبان تخصصی، پروژه.
دروس تخصصی گرایش ایمنی:
ایمنی در برق، اعلام و اطفاء حریق، دیگ¬ها و ظروف تحت فشار، عوامل شیمیایی محیط کار، عوامل فیزیکی محیط کار، حفاظت صنعتی، مهندسی احتراق، گاز رسانی.
نرم افزارهای رشته مهندسی صنایع
برخی از نرم افزارهای این رشته عبارتند از: SPSS- COMFAR- Comfar Expert- GAMS- AutoCAD-lindo-Primavera-ALDEP.
خدمات گروه تحقیقاتی کتیب¬یار
• مشاوره و آموزش رایگان پایان¬نامه نویسی و پروپوزال¬نویسی
• مشاوره و آموزش رایگان رساله¬نویسی و پروپوزال¬نویسی
• کارگاه آموزشی پروپوزال¬نویسی
• کارگاه آموزشی پایان نامه¬نویسی
• کارگاه آموزشی رساله دکتری
• مشاوره و آموزش رایگان مقاله نویسی
• چاپ کتاب
• ترجمه مقالات به انگلیسی
• مشاوره و آموزش مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
• مشاوره و آموزش چاپ مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
• مشاوره و آموزش رایگان تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری
• مشاوره و آموزش رایگان الگوریتم های بهینه سازی و کدنویسی
گروه تحقیقاتی کتیب¬یار با سوابق و تجارب درخشان در زمینه¬ی مشاوره و آموزش و با کادری مجرب و توانمند اعلام آمادگی نموده و درواقع هدف اصلی این گروه در راستای مشاوره و آموزش شخصی¬سازی شده می¬باشد. برای دریافت مشاوره رایگان با پرکردن فرم گروه تحقیقاتی کتیب¬یار، به¬صورت تلفنی، ایمیل و یا حضوری با این گروه در ارتباط باشید. همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره¬مند شوید.

در خواست

انجام پایان نامه صنایع در مقطع ارشد و دکتری، انجام پایان نامه مهندسی صنایع ، انجام پروپوزال مهندسی صنایع

انجام  پایاننامه رشته مهندسی صنایع، طیف گسترده‌ای از دانش‌ها و مهارت‌ها است که لازمه طراحی و بهبود فرآیندها در صنعت، مدیریت افراد و سایر امور مربوط به صنایع گوناگون هستند. عدم وجود مهندسین صنایع در هر صنعتی، می‌تواند باعث افت راندمان کاری و تحمیل شدن هزینه‌های زیادی به آن شود. انجام پایان نامه مهندسی صنایع ، انجام پروپوزال مهندسی صنایع .گروه تحقیقاتی کتیب‌یار با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان‌نامه و رساله مهندسی صنایع را با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد. نگارش پایاننامه صنایع

گرایشهای رشته مهندسی صنایع :

رشته مهندسی صنايع دارای گرایش¬های زیر است:

بهينه‌سازي سيستم‌ها (system optimization)
سیستم¬های سلامت (Health systems)
مديريت نوآوری و فناوری (Innovation and Technology Management) نوشتن پایان نامه صنایع

درکی عمیق از معانی و شیوه¬های نوآوری و مدیریت فناوری و مهارت¬های کاربردی در زندگی واقعی به وسیله ی این رشته صورت می‌پذیرد. این رشته برنامه ریزی، طراحی، بهینه سازی، بهره برداری و کنترل محصولات تکنولوژیکی، فرآیندها و خدمات را نیز در بر می گیرد. کاربردهای این رشته در پژوهش و مهندسی در بخش‌های علمی و مهندسی در دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی عمومی و غیره و مدیریت تحقیقات می باشد.
سيستم¬های مالی (Financial systems)
لجستيك و زنجيره تأمين (Logistics and Supply Chain) نگارش مقاله صنایع
مديريت پروژه (Project management)

مهندسی مدیریت پروژه مجموعه ای است مهندسی – مدیریتی که برای مدیریت ، نظارت ، طراحی واجرای پروژه ها طرح ریزی شده است. کاربردهای این رشته را می توان در تجزیه و تحلیل نیازهای سازمانی، ارتقاء سیستم¬ها، ارزیابی هزینه، مزایا و خطرات یک پروژه جدید، تعیین نیازهای پرسنلی، برنامه ریزی و هدایت پروژه ها و مذاکره مشاهده کرد.
سيستمهاي كلان اقتصادی و اجتماعی (Macroeconomic and social systems)
آينده پژوهی (Futurology)
مديريت مهندسی (Engineering management)

 

این رشته مطالعه مهارت¬های مهندسی و کسب و کار مورد نیاز برای توسعه راه حل¬های ابتکارانه جهت رفع مشکلات پیچیدۀ تجاری را در دستور کار خود دارد. دارندگان این مدرک قادرند به عنوان مدیران مهندسی در زمینه های مختلف مشغول به کار شوند. این افراد می‌توانند به‌عنوان مدیر پروژه مهندسی، تحلیلگر ارشد، تحلیلگر اصلی سیستم و مدیریت مهندسی در ساخت و ساز کار کنند.
كيفيت و بهره وری (Quality and Productivity)
سيستم‌هاي كلان (Micro-systems)

 

درسهای مربوط به رشته مهندسي صنايع نگارش مقاله صنایع

دروس مشترک در گرایش های مختلف مهندسی صنایع:
ریاضی، معادلات دیفرانسیل، برنامه نویسی، کامپیوتر، محاسبات عددی، فیزیک، شیمی عمومی، مبانی مهندسی برق، اقتصاد مهندسی، نقشه کشی صنعتی، استاتیک، مقاومت مصالح، علم مواد، اقتصاد عمومی، اصول حسابداری و هزینه یابی، ارزیابی کار و زمان، طرح ریزی واحدهای صنعتی، برنامه ریزی و کنترل تولید، موجودی ها، کنترل پروژه، کنترل کیفیت آماری، تحقیق در عملیات، روش های تولید، تئوری احتمالات کاربردهای آن، آمار مهندسی، آزمایشگاه اندازه گیری دقیق، کارگاه ماشین ابزار، کارگاه عمومی جوش، کارگاه ریخته گری.

دروس تخصصی گرایش تولید صنعتی:

زبان تخصصی، پروژه طراحی ایجاد صنایع، مهندسی فاکتورهای انسانی، برنامه ریزی تولید، برنامه ریزی و کنترل تولید و موجودی ها، کاربرد کامپیوتر در مهندسی صنایع، برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات، اصول مدیریت و تئوری سازمان، پروژه، کار آموزی.

دروس تخصصی گرایش برنامه¬ریزی و تحلیل سیستم ها: نگارش مقاله صنایع
زبان تخصصی، برنامه¬ریزی حمل و نقل، اصول شبیه سازی، تحلیل سیستم¬ها، کاربرد کامپیوتر در مهندسی صنایع، پروژه پایانی، اصول مدیریت و تئوری سازمان، کارآموزی، سیستم‌های اطلاعاتی و کنترل مدیریت.

 

دروس تخصصی گرایش تکنولوژی صنعتی:

ماشین¬های افزار، قید و بندها (جیک و فیکسچر)، طراحی قالب، کنترل عددی، مونتاژ مکانیکی، عملیات حرارتی، زبان تخصصی، پروژه. نوشتن پایان نامه صنایع

دروس تخصصی گرایش ایمنی:
ایمنی در برق، اعلام و اطفاء حریق، دیگ ها و ظروف تحت فشار، عوامل شیمیایی محیط کار، عوامل فیزیکی محیط کار، حفاظت صنعتی، مهندسی احتراق، گاز رسانی.
نرم افزارهای رشته مهندسی صنایع
برخی از نرم افزارهای این رشته عبارتند از: SPSS- COMFAR- Comfar Expert- GAMS- AutoCAD-lindo-Primavera-ALDr

 

خدمات گروه تحقیقاتی کتیب یار:

• مشاوره و آموزش رایگان پایان¬نامه نویسی و پروپوزال نویسی
• مشاوره و آموزش رایگان رساله نویسی و پروپوزال نویسی
• کارگاه آموزشی پروپوزال نویسی
• کارگاه آموزشی پایان نامه نویسی
• کارگاه آموزشی رساله دکتری
• مشاوره و آموزش رایگان مقاله نویسی

• چاپ کتاب
• ترجمه مقالات به انگلیسی
• مشاوره و آموزش مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
• مشاوره و آموزش چاپ مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
• مشاوره و آموزش رایگان تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری
• مشاوره و آموزش رایگان الگوریتم های بهینه سازی و کدنویسی

 

گروه تحقیقاتی کتیب یار با سوابق و تجارب درخشان در زمینه ی مشاوره و آموزش و با کادری مجرب و توانمند اعلام آمادگی نموده و درواقع هدف اصلی این گروه در راستای مشاوره و آموزش شخصی سازی شده می باشد. برای دریافت مشاوره رایگان با پرکردن فرم گروه تحقیقاتی کتیب یار، به صورت تلفنی، ایمیل و یا حضوری با این گروه در ارتباط باشید.
همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.