مشاوره

مشاوره و آموزش پایان¬نامه و رساله مشاوره در مقطع ارشد و دکتری
مشاور به¬شکل مستقیم با افراد در ارتباط است و به¬دنبال راه¬حل¬هایی برای مشکلات و چالش¬های موجود در زندگی زوج¬¬ها می¬گردند. گروه تحقیقاتی کتیب¬یار با به¬کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان¬نامه و رساله مشاوره را با بالاترین کیفیت ارائه می¬دهد.
گرایش¬های رشته مشاوره
رشته مشاوره دارای گرایش¬های زیر است:
مشاور ه مدرسه (School counselor)
این گرایش زمینه را برای کمک به¬دانش¬آموزانی که دچار مشکلات ذهنی، جسمی و اجتماعی می¬باشند فراهم می¬کند و مهارت¬های لازم را برای راهنمایی¬های تخصصی در اختیار فرد قرار می¬دهد.
مشاوره شغلی (Job counseling)
این گرایش فرد را برای کسب مهارت¬های لازم برای مشاوره حرفه¬ای و یا مشاوره استخدامی آماده می¬سازد.
مشاوره خانواده (Family Counseling)
مشاوران خانواده درصددند تا مهارت¬های لازم را برای کمک به¬خانواده، زوج¬ها و نیز افرادی که مسائل و مشکلات بین فردی و یا سلامت روانی دارند کسب کنند.
مشاوره توانبخشی (Rehabilitation counseling)
در مشاوره توانبخشی تأکید بر مطالعه برای بهبودبخشیدن به¬زندگی افراد معلول است.
درس¬های مربوط به¬رشته مشاوره
درس¬های این رشته در طول تحصیل عبارتند از:
دروس پایه و اصلی:
ریاضیات پایه، مبانی جامعه¬شناسی، انسان از دیدگاه اسلام، روان¬شناسی عمومی، اصول فلسفه آموزش و پرورش، آمار توصیفی، آموزش و پروش ابتدایی، راهنمایی و متوسطه، جامعه شناسی آموزش و پروش، روان¬شناسی از دیدگاه دانشمندان اسلامی، مبانی راهنمایی و مشاوره، فیزیولوژی انسان، آمار استنباطی، روش ها و فنون راهنمایی و مشاوره، سنجش و اندازه گیری در علوم تربیتی، روش ها و فنون تدریس، نماد خانواده در اسلام و ایران، روان¬شناسی رشد، روش تحقیق در علوم تربیتی و مشاوره، مقدمات مدیریت آوزشی، روان¬شناسی یادگیری، تولید و کاربرد مواد آموزشی، مبانی کامپیوتر، روان¬شناسی رشد، روان¬شناسی شخصیت، روان¬شناسی تربیتی، آسیب شناسی روانی، مسائل جوانان و نوجوانان، روان¬شناسی اجتماعی، روان¬شناسی و آموزش افراد استثنایی، بازی درمانی، اختلالات یادگیری، آسیب شناسی اجتماعی، بهداشت روانی. دروس تخصصی:
راهنمایی و مشاوره تحصیلی، راهنمایی و مشاوره شغلی، کاربرد آزمون های روانی، کاربرد آزمون¬های شخصیت در مشاوره، نظریه مشاوره و روان درمانی، راهنمایی و مشاوره گروهی، مشاوره خانواده، مددکاری اجتماعی در مشاوره، روش های تغییر و اصلاح رفتار، متون تخصصی زبان، پروژه تخصصی زبان، پروژه تحقیقاتی، تمرین عملی مشاوره (فعالیت¬های راهنمایی)، تمرین عملی مشاوره (فعالیت¬های مشاورهای).
نرم افزارهای رشته مشاوره
نرم افزارهای مهم این رشته عبارتند از: spss ، lisrel
خدمات گروه تحقیقاتی کتیب¬یار شامل:
• مشاوره و آموزش رایگان پایان¬نامه نویسی و پروپوزال¬نویسی
• مشاوره و آموزش رایگان رساله¬نویسی و پروپوزال¬نویسی
• کارگاه آموزشی پروپوزال¬نویسی
• کارگاه آموزشی پایان نامه¬نویسی
• کارگاه آموزشی رساله دکتری
• مشاوره و آموزش رایگان مقاله نویسی
• چاپ کتاب
• ترجمه مقالات به انگلیسی
• مشاوره و آموزش مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
• مشاوره و آموزش چاپ مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
• مشاوره و آموزش رایگان تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری
• مشاوره و آموزش رایگان الگوریتم های بهینه سازی و کدنویسی
گروه تحقیقاتی کتیب¬یار با سوابق و تجارب درخشان در زمینه¬ی مشاوره و آموزش و با کادری مجرب و توانمند اعلام آمادگی نموده و درواقع هدف اصلی این گروه در راستای مشاوره و آموزش شخصی¬سازی شده می¬باشد. برای دریافت مشاوره رایگان با پرکردن فرم گروه تحقیقاتی کتیب¬یار، به¬صورت تلفنی، ایمیل و یا حضوری با این گروه در ارتباط باشید. همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره¬مند شوید.

در خواست